fifaplay.com.pl

Oferta

Oferta

Nasza agencja detektywistyczna świadczy szeroki wachlarz usług. Należą do nich niżej wymienione.

Niewierność partnerów
Masz podejrzenie, że Twój partner lub partnerka Cię zdradza, ale nie jesteś tego pewien w stu procentach? Wynajmij jednego z naszych detektywów, a ostatecznie rozwieje Twoje wątpliwości (potwierdzi je lub im zaprzeczy). Z takiej usługi warto skorzystać z wielu względów:  przy rozwodzie dowód zdrady może być decydującym: dzięki niemu dana osoba wychodzi z danego małżeństwa z odpowiednią kompensacją w postaci na przykład wyższych alimentów; upewnienie się, że pozostajemy w związku z niewierną partnerką lub niewiernym partnerem;
ostateczna decyzja o pozostaniu z kimś w relacji lub wyjściem z niej będzie niezwykle łatwa. 

Ustalenia majątkowe
Windykacja może być skomplikowana, ale nie musi. Wystarczy wynająć detektywa, który usprawni proces odzyskiwania długów i odkryje faktyczny stan majątku dłużnika. Przepisywanie nieruchomości na członków rodziny, fikcyjna sprzedaż aut: wiele jest sposobów, aby uniemożliwić skuteczną windykację. Zadaniem detektywa jest przejrzeć wszystkie te działania i dowieść nieszczerości dłużnika, a to skróci proces windykacyjny w bardzo dużym stopniu.

Wywiad gospodarczy
Wynajmując jednego z naszych detektywów, ustalisz wiarygodność handlową kontrahenta, lojalność pracowników czy bieżącą sytuację finansową, prawną i majątkową podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a także sprawdzisz wiarygodność kredytową danego przedsiębiorcy czy odkryjesz aktualną siedzibę nierzetelnego kontrahenta.